دکور کابین آسانسور – قیمت تزئینات داخل کابین آسانسور 1401

تزئینات داخل کابین آسانسور با متدهای روز دنیا , بهترین دکور کابین آسانسور را از شرکت هیراد صنعت آسانبر بخواهید: آسانسور علاوه بر هزینه نصب و راه اندازی به هزینه های دیگری نیاز دارد که از جمله آن ها می توان به تزیینات داخل آن اشاره کرد. این تزیینات به خودی خود نیاز به هزینه زیادی دارند به همین دلیل باید در انتخاب و خرید آن ها دقت زیادی به خرج دهید همچنین توجه کنید که هزینه تزیینات داخل آسانسور نسبت به سایر هزینه ها مثل تعمیرات و یا تعویض کلی آسانسور نسبتاً کمتر می باشد.

با توجه به وجود تفاوت در تزیینات و میزان آن ها نمی توان هزینه مشخصی برای آن ها تعیین کرد در این بخش به بررسی قیمت تمامی این هزینه ها می پردازیم.

عوامل تعیین کننده قیمت تزیینات داخل آسانسور

  • عوامل زیادی باعث می شود که این قیمت ها متفاوت باشد ولی مهم ترین آن ها کیفیت و جنس قطعه تزیینی می باشد.
  • کابین آسانسور جز قطعه اصلی و همچنین تزیینی می باشد که کیفیت آن از اهمیت بالایی برخوردار است. در بیشتر مواقع هرچه ورقه مورد استفاده در کابین مرغوب تر باشد قیمت بالایی نیز خواهد داشت.
  • قطعات هرچه تنوع بالا و ظرافت زیادی داشته باشند به همان میزان قیمت بیشتری نیز خواهند داشت.
  • ظرفیت آسانسور نیز جز عواملی می باشد که تأثیر زیادی بر میزان هزینه برای تزیینات دارد.

کابین آسانسور

دکور کابین آسانسور

در بسیاری از موارد دیده می شود طراحی دکور کابین آسانسور مطابق میل افراد ساختمان نیست. یا این که طرح های به کار گرفته شده طرح های قدیمی است. باید به این نکته توجه نمود نیاز به تعویض کابین آسانسور و هزینه های جانبی و یا تخریب نیست.

می توان با صرف هزینه های کمتر نسبت به تغییر دکوراسیون داخلی کابین آسانسور اقدام نمود. آسانسور های قدیمی از نظر ظاهری فاقد زیبائی بوده، از نظر فنی نیز عموماً فاقد ایمنی کافی می باشند، نوسازی می تواند این امکان را به ساختمان های موجود بدهد که ضمن استفاده از امکانات موجود حس زیبایی و امنیت را به مسافرین القا نماید.

بنابراین می توان قیمت تزیینات داخل کابین آسانسور را نسبت به تعویض کلی کابین مقرون به صرفه دانست. شرکت آسانسور هیراد صنعت علاوه بر این که خدمات مختلفی در رابطه با تعمیرات آسانسور مشتریان می دهد قطعات مختلف آسانسور را نیز به فروش می رساند.

نکاتی در رابطه با دکور کابین آسانسور

در هنگام خرید و نصب هرگونه تزیینات برای کابین آسانسور باید به نکات زیادی توجه شود که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. از جمله مهم ترین نکات توجه به بالانسی می باشد از این رو باید به وزن تزیینات مورد استفاده توجه شود.
  2. جنس وسایل تزیینی در کابین اهمیت زیادی دارد.
  3. تزیینات نباید با پیچ یا پرچ به صورتی که از داخل کابین نمایان باشد. به بدنه متصل شوند.
  4. برای اجرای تزیینات حتماً باید از افراد متخصص و حرفه ای کمک بگیرید.

تعیین قیمت دکور کابین آسانسور

همانطور در مطالب بالا گفته شد نمی توان قیمت دقیقی برای دکور کابین آسانسور تعیین کرد زیرا این میزان به عوامل زیادی بستگی دارند و براساس آن ها تغییر پیدا می کند. کابین های تمامی آسانسورها مشابه نمی باشند بلکه از نظر طرح، ابعاد و … با یکدیگر تفاوت دارند که این عامل به خودی خود باعث متفاوت شدن هزینه ها می شود.

کابین آسانسور به چند دسته از جمله استیل ، پاناروما، فرمیکا و ام دی اف تقسیم می شود که میزان هزینه لازم برای تزیینات دکور کابین آسانسور استیل و پاناروما نسبتاً بالاتر می باشد. هر کدام از این کابین ها خود نیز به چند دسته تقسیم می شوند که هرکدام ویژگی های مختلفی دارند برای مثال دکور کابین آسانسور استیل در انواع کابین آسانسور دودی طلایی، میرور طلایی، دودی طلایی، خشدار و … تقسیم می شود.

مراحل اجرای دکور کابین آسانسور

برای نصب و اجرای تزیینات دکور کابین آسانسور انجام مراحل مختلفی مورد نیاز می باشد که با توجه به نیاز و سلیقه مشتری این مراحل می توانند متفاوت باشند. درحالت کلی این مراحل شامل بازکردن شاستی داخل کابین، سقف و بدنه کابین، درآوردن سنگ یا کفپوش کف کابین و مسطح کردن کف کابین و بدنه کابین می شود.

ابتدا زیرسازی های مورد نیاز در داخل کابین انجام می شود سپس پنل های کنار درب نصب می شوند و بعد از این به ترتیب کف کابین، قرنیزها و کنج ها نصب می شوند و در آخرین مرحله تزیینات انجام می شود. بعد از پایان تزیینات مراحل نصب تزیینات اصلی و آینه و دستگیره، نصب سقف و سیم کشی جدید روشنایی و در نهایت نصب شاسی احضار کابین انجام می شود.

برای بهره گیری از مشاوران و نیروهای متخصص شما می توانید از شرکت خدمات آسانسور هیراد صنعت کمک بگیرید. این شرکت با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا بهترین و سریع ترین خدمات را در رابطه با تعمیرات و نصب آسانسور ارائه می دهد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دکور کابین آسانسور از این شرکت و مشاوران متخصص کمک بگیرید.