آشنایی با بیمه معلم

شرکت هیراد صنعت آسانبر نمایندگی شرکت بیمه معلم در زمینه آسانسور

بیمه معلم با عنوان اولیه شرکت بیمه صادرات و سرمایه گذاری در سال 1373 با مشارکت نظام بانکی و به منظور توسعه فعالیتهای صادراتی و ارایه پوشش های بیمه های اعتباری در مقابل ریسک های موجود تاسیس گردید.در تیرماه سال 1386 پس از واگذاری بخش عمده سهام شرکت و براساس تصمیم سهامداران جدید نام شرکت به بیمه معلم تغییر یافت.
این شرکت توانست به تدریج دامنه فعالیت های خود را توسعه داده و موفق به اخذ مجوز فعالیت از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در کلیه رشته های بیمه زندگی و غیر زندگی و اتکایی شود.

هم اکنون شرکت بیمه معلم در بازار بیمه کشور به عنوان قدیمی ترین شرکت بیمه خصوصی در خصوص در عرضه کلیه خدمات بیمه ای فعال میباشد و شمار زیادی از هموطنان گرانقدر به ویژه فعالان اقتصادی کشور از محصولات و خدمات این شرکت بهره مند هستند.

بیانیه ماموریت شرکت بیمه معلم

شرکت بیمه معلم با بهره گیری موثر از سرمایه انسانی شایسته و کارآمد میکوشد تا با ارایه کلیه خدمات بیمه ای با اولویت بیمه های زندگی به مشتریان در بازارهای داخلی وخارجی در دسترس به ویژه جامعه شریف فرهنگیان و حوزه حمل و نقل دریایی کشور علاوه بر ایجاد آرامش و امنیت خاطر برای مشتریان سود آوری مناسبی را برای سهامداران فراهم نماید و با ارایه طرح های نوین تنوع خود را توسعه داده و جایگزین خود را به شرح زیر ارتقا بخشد:

* حضور در زمره 5 شرکت برتر بیمه خصوصی کشور از نظر سود آوری و قرار گرفتن در سطح یک توانگری مالی
* بهترین شرکت بیمه ای در ارایه خدمات با کیفیت به جامعه فرهنگیان
* مهمترین شرکت بیمه ای در ارایه خدمات به حوزه حمل ونقل دریایی
* ارتقای سهم بیمه های زندگی به حداقل سیزده درصد فعالیت های شرکت
* برخورداری از مشتریان وفادار با بالاترین سطح رضایتمندی